Animacje, gry, zabawy…

ANIMACJE, GRY, ZABAWY – ANIMATORZY – WARSZAWA

ANIMACJE DLA DZIECI.

Animacje dla dzieci to wspaniały pomysł na zapobieganie nudzie podczas imprez takich jak:

 • urodziny,
 • imieniny,
 • imprezy rodzinne,
 • inauguracje,
 • zakończenie roku szkolnego,
 • pikniki,
 • eventy firmowe,
 • festyny,
 • dożynki,
 • Dzień dziecka,
 • targi,
 • eventy w galeriach handlowych,

i eventy tematyczne gdzie dostosowujemy temat animacji do wydarzenia…

Dzięki naszym animatorom, dzieci świetnie się bawią a dorośli mogą chwileczkę odpocząć i podziwiać swoje pociechy w akcji.  Do wyboru jest kilka rodzajów zabaw które prowadzimy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

ANIMACJE PLASTYCZNE.

ANIMACJE PLASTYCZNE DLA DZIECI : Organizujemy stanowisko z materiałami plastycznymi zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy.Na początku dzieci zapoznają się z rożnymi technikami plastycznymi, następnie wybierają tą, w której czują się dobrze i tworzą swoje dzieła. Animator ma za zadanie pomóc podopiecznemu jeśli jest taka potrzeba, ale nie wpływa bezpośrednio na samo wykonanie dzięki czemu dzieci odkrywają swoją wyobraźnie. Dobrym pomysłem jest uzgodnienie tematu prac, dzięki temu dzieci podchodzą do zadania z jeszcze większym zaciekawieniem i pasją.

GRY, ZABAWY RUCHOWE

Zabawy ruchowe dla dzieci to nic innego jak zaproszenie dzieci do wzięcia udziału we wszelkiego rodzaju wyścigach, grach zespołowych i testach sprawnościowych. Posiadamy bogate zaplecze niezbędnych zabawek i przyrządów aby samodzielnie urządzić stanowisko zabaw.  Możliwe jest także wręczanie dzieciom uczestniczącym w naszych zabawach pamiątkowych dyplomów lub pucharów. Nasi animatorzy mają przygotowane scenariusze zabaw na wszelkiego typu wydarzenia, od małych rodzinnych uroczystości, po wielkie eventy firmowe.

WARSZTATY DLA DZIECI.

Organizując przyjęcie dla dzieci możemy poza zabawą zadbać o naukę. Oferujemy ciekawe warsztaty,prowadzone przez naszych animatorów. Podczas zajęć dzieci (i dorośli) nauczą się wielu ciekawych rzeczy którymi zadziwią swoich znajomych. Oto kilka najpopularniejszych warsztatów jakie organizujemy:

WARSZTATY MODELOWANIA BALONIKÓW : ciekawe zajęcia dla dzieci i dorosłych na których uczestnicy uczą się sztuki skręcania balonów. Podczas warsztatów używamy najlepszych balonów dzięki czemu rzadko pękają i nauka odbywa się z dużo lepszymi wynikami.Prace naszego animatora możesz zobaczyć tutaj: ZWIERZĄTKA Z BALONÓW

WARSZTATY Z TWORZENIA BANIEK MYDLANYCH : chyba każdy rodzic wie, że bańki mydlane kochają wszystkie dzieci. Podczas zajęć na świeżym powietrzu, dzieci i opiekunowie sami produkują wielkie i małe bańki mydlane. Posiadamy ogromną ilość profesjonalnych zabawek do tworzenia baniek, są one dostosowane do wieku więc nawet małe dziecko stworzy swoje bańki które polecą w świat. Możemy także zrobić POKAZ BANIEK MYDLANYCH na Państwa imprezie, więcej informacji tutaj:POKAZ BANIEK MYDLANYCH

WARSZTATY ŻONGLERSKIE : atrakcja dla nieco starszych dzieci. Podczas zajęć animator uczy podstaw żonglerki, pokazuje różne rekwizyty służące do pokazów cyrkowych i opowiada ich historię. Dzieci uczą się żonglować piłeczkami, chustami, maczugami i diabollo.

WARSZTATY PLASTYCZNE : najczęściej zamawiane są na specjalne okazje takie jak: wigilia, dzień dziecka, wesele itp. Z dostarczonych przez nas produktów dzieci tworzą biżuterię, ozdoby na choinkę, zabawki itp. Są to warsztaty typu DIY. Nasi animatorzy mają głowy pełne pomysłów więc wspólnie z dziećmi potrafią wyczarować prawdziwe cuda ze zwykłych rzeczy które na codzień leżą w domu.

Podane przykłady to tylko część naszych umiejętności. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej zwariowanym zadaniom. Jeśli potrzebujesz animatorów na twoje przyjęcie skontaktuj się właśnie z nami bo ETNA to WULKAN ZABAWY 🙂

 

Kontakt

Aby zamówić animatorów dla dzieci, lub dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt:

tel. 662 – 769 – 955

email: pokazydladzieci@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *