Balonowe bramy i filary Warszawa

Brama z balonów, balonowe girlandy i filary.

Jedną z form naszej działalności są dekoracje wykonywane z okazji otwarcia nowego sklepu, salonu urody czy kolejnych urodzin biura. Jeśli chcesz, aby goście Twojego wydarzenia już od progu poczuli się w szczególnym nastroju, proponujemy balonowe dekoracje na wejściu. Do wyboru jest tu brama z balonów, balonowe filary lub girlandy. A którą dekorację Ty wybierasz?

Bramy organiczne
Piękne i efektowe bramy organiczne to idealne rozwiązanie na dekorację dla sklepów, salonów i restauracji. Dekoracja w postaci takiej balonowej girlandy na wejściu zachwyci wszystkich Twoich gości.
Birlandy z balonów
Girlandy na różne okazje . Skontaktuj się z nami i powiedz czego oczekujesz?

Nasze Prace

Rodzaje balonowych dekoracji

Brama z balonów-Dekoracja którą zazwyczaj montujemy przed wejściem do sklepu, salonu, biura… Brama może mieć kształt prostokąta lub łuku z balonów. Dwa najpopularniejsze rodzaje to:

brama klasyczna wykonana z baloników o tym samym rozmiarze,

brama balonowa organiczna, do której wykorzystujemy baloniki o różnej wielkości.

Najpopularniejsze okazje: otwarcie nowego biznesu, urodziny biura lub lokalu, wprowadzenie nowego produktu na rynek…

Balonowe filary / słupki-Dekoracja wykonana na metalowym stelażu zazwyczaj umieszczana przed wejściem do miejsca eventu lub w środku. Jest to fajne rozwiązanie dla małych biznesów i sklepów w galeriach handlowych. Balonowy filar może być zakończony balonem gigantem, złotą gwiazdą z logiem firmy lub foliowym balonem pasującym tematycznie do planowanego wydarzenia.

Najpopularniejsze okazje: otwarcie nowego biznesu, 18 urodziny, impreza tematyczna…

Girlandy z balonów-balonowa girlanda to dekoracja wykonana na metalowym stelażu bądź przyczepiona do bezpośrednio do ściany, okna, sufitu… Najczęściej zamawiane są tak zwane girlandy organiczne, składające się z balonów w różnych rozmiarach.

Najpopularniejsze okazje: Otwarcie nowego lokalu, urodziny, Baby Shower, wesele, Wieczór Panieński, dekoracja nad recepcją w biurze.

Girlanda organiczna na narodziny dziecka

Cena

Masz więcej pytań?

Ile kosztuje Brama balonowa, girlanda, filar...

Każde zlecenie jest inne i ceny mogą lekko odbiegać od podanych poniżej (dalszy dojazd, droższe balony, niestandardowe godziny pracy) ale dla zorientowania przedstawiamy najpopularniejsze dekoracje i ramki cenowe w których zazwyczaj mieszczą się nasi klienci. Jeśli jesteś zainteresowana/y to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Cena zawiera montaż i demontaż dekoracji.

Brama klasyczna

Brama wykonana na solidnym, metalowym stelażu z balonów jednakowej wielkości. Maksymalnie w pięciu kolorach. Cena: 600 – 800 zł

Piękne bramy organiczne Warszawa i okolice

Brama organiczna

Dekoracja wykonana z balonów o różnej wielkości (jak na zdjęciu) na metalowym stelażu. Cena 800 – 1000 zł

Balonowe filary z motywem kwiatów wykonanych z balonów

Balonowe filary

Dekoracja wykonana z balonów lateksowych na metalowych stelażach. Zazwyczaj po dwóch stronach wejścia do lokalu. Cena 180 – 220 zł (sztuka)

Girlanda

Dekoracja ta może być przyczepiona do ściany, lub umieszczona na metalowym stelażu. Cena: 150 – 170 zł za metr

Girlanda organiczna na narodziny dziecka