Od lat oferujemy nasze BALONY WALENTYNKOWE w Warszawie. Baloniki pompowane helem w kształcie serca stały się stałym elementem święta wszystkich zakochanych a my chcemy ułatwić Państwu ich zakup jak to tylko możliwe. Balony serca można zakupić u nas w punkcie na Warszawskich Bielanach lub zamówić bezpośrednio z dostawą do domu. Zobacz naszą ofertę na BALONY HELOWE W KSZTAŁCIE SERCA i spraw radość ukochanej osobie.

Zapraszamy do składania zamówień na balony Walentynkowe. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę która obowiązuje od 11 do 16 lutego na wszystkie balony w kształcie serca. Ceny kształtują się następująco:

  • balon foliowy z helem w kształcie serca bez nadruków – 19 zł (przy zamówieniach od 10 sztuk po 18,50 zł za sztukę)
  • balon foliowy z helem w kształcie serca z nadrukami 24 zł za sztukę (przy zamówieniach od 10 sztuk po 23 zł za sztukę)
  • balon duże serce Jumbo lub serce z misiem 59 zł za sztukę (przy zamówieniach od 5 sztuk po 56 zł za sztukę)

Gdzie można kupić balony z helem w kształcie serca?

Baloniki można zamówić online tutaj: Balony w kształcie serca i odebrać w naszej Pracowni na Warszawskich Bielanach na ul. Podleśna 52

Możemy je także dostarczyć pod wskazany adres. Taka usługa to 20 zł na terenie Warszawy.

Balony w kształcie serca: czerwone czy różowe?

To bardzo Ważne pytanie które zadają sobie nasi klienci. Kolor czerwony to jasna deklaracja i potwierdzenie swojej miłości. Są jednak Panie które wolą kolor różowy, złoty lub różowo złoty. I tu niezawodne jest wyczucie naszej ukochanej osoby. My wierzymy w naszych klientów i zapewniamy duży wybór kolorów naszych balonów, aby każdy znalazł idealny prezent dla wybranej osoby.

 

Różne wzory balonowych serc.

Do wyboru mamy spory wybór baloników w kształcie serca. Mogą to być klasyczne serca bez nadruków, balony z napisami, spersonalizowane, ogromne balonowe serca i misie, balony EKO pochodzące w 95% z recyklingu i wiele więcej.

Balony foliowe z recyklingu na Walentynki dla zakochanych wesele.jpg

Zapraszamy do kontaktu:

mail: pokazydladzieci@gmail.com

tel: 662 769 955

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy sprawić niesamowitą radość Państwa bliskim…

 

   

9