Bańki mydlane…

POKAZY BANIEK MYDLANYCH – WARSZAWA

Bańki mydlane są uwielbiane zarówno przez dzieci jak i dorosłych.Planując imprezę plenerową nie możesz zapomnieć o tej właśnie atrakcji która podbije serca wszystkich Twoich gości. Pokaz baniek to nie tylko wspaniała atrakcja, ale także najpiękniejsze tło do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć z eventu.

Pokaz baniek – jak to wygląda?

Nasz pokaz dostosowany jest do Państwa oczekiwań. Mamy na koncie imprezy rodzinne takie jak: urodziny, imieniny, komunie, chrzty,  wesela czy rocznice, oraz duże imprezy takie jak LATO Z RADIEM gdzie bańki przyciągały ogromną masę ludzi z dziećmi i wszyscy bawili się wyśmienicie. Zazwyczaj zaczynamy od puszczenia wytwornicy baniek która w mgnieniu oka tworzy tysiące maleńkich banieczek, po chwili do akcji wkracza animator i uwalnia w powietrze ogromne bańki mające nawet po kilka metrów średnicy. I w tym momencie zaczyna się zazwyczaj istne szaleństwo 🙂 Gdy wszyscy goście są już oczarowani naszym występem i myślą, że nic ich już nie zaskoczy uruchamiamy… I co dzieje się dalej, niech zostanie tajemnicą, ponieważ chcemy także Państwu sprawić niespodziankę i nie zdradzimy naszego finału 😀

Warsztaty puszczania baniek mydlanych.

Pokaz baniek jest bardzo efektowny, ale z doświadczenia wiemy, że dzieci najchętniej chcą same spróbować swoich sił w tym temacie. Oczywiście jesteśmy w stanie im to umożliwić. Posiadamy profesjonalny sprzęt do puszczania baniek przez dzieci, jest on bezpieczny i przede wszystkim łatwy w obsłudze więc nie ma szans, że któremuś z dzieci nie uda się stworzyć własnych baniek. Do zabawy zapraszamy także rodziców, mogą oni spróbować swoich sił jako animatorzy dla dzieci. Dorośli dostają do zabawy dokładnie te same rekwizyty z jakimi pracują nasi animatorzy. Dobra zabawa GWARANTOWANA 🙂

Płyn i sprzęt do puszczania baniek mydlanych.

Pracujemy tylko na płynie polskiej produkcji, posiada on atesty bezpieczeństwa i jest przyjazny dla dzieci i przyrody. Po zabawie nie zostają plamy na odzieży, nie niszczy on zieleni a przede wszystkim tworzy wspaniałe, ogromne, kolorowe bańki. Kije i pozostałe sprzęty do zabawy są także produkcji polskiej, są trwałe i bezpieczne dla wszystkich uczestników zabawy.

Zamykanie w magicznej bańce mydlanej.

Jest to atrakcja przeznaczona do pomieszczeń zamkniętych, sprawdza się świetnie na dużych eventach typu urodziny galerii handlowej lub inne wydarzenia masowe, ale sprawia wiele radości także podczas małych imprez rodzinnych. Maszyna do zamykania w bańce mydlanej nie zajmuje wiele miejsca, nie przepuszcza płynu więc podłoga nie jest narażona na zniszczenie, małe dzieci które mogą nie dać rady same wejść mogą być zamknięte razem z rodzicem.

Ile kosztuje pokaz baniek mydlanych?

Cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia, ale dla orientacji przyjmijmy taką stawkę:

pierwsza godzina 450 zł. każda następna 400 zł. Dwójka animatorów. Minimum to 2 godziny.

Cena zależy od terminu, ilości dzieci, długości pokazu, miejsca itp.

Zachęcamy do łączenia atrakcji np z POKAZEM MODELOWANIA ZWIERZĄTEK Z BALONÓW

Bańki mydlane na sesji fotograficznej, podczas ślubu, na weselu.

Jeśli marzy się Państwu sesja fotograficzna w której bańki będą dopełniały tło? A może chcą Państwo, aby podczas wyjścia z kościoła lub urzędu stanu cywilnego Państwo Młodzi zostali zasypani małymi bankami? Bańki na weselu? My możemy spełnić te marzenia 🙂 Chętnie podejmiemy się nawet tych najbardziej szalonych pomysłów.

 

bańki mydlane 3bańki mydlane 2bańki mydlane 1bańki mydlane 44321

 

Kontakt

Aby zamówić pokaz baniek mydlanych,zamykanie w bańce, lub dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt:

tel. 662 – 769 – 955

email: pokazydladzieci@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *