Dekoracje balonowe…

Jeśli interesują Cię same balony napełnione helem zobacz stronę: BALONY Z HELEM WARSZAWA

DEKORACJE Z BALONÓW.

Balony to doskonały materiał do tworzenia wszelkiego rodzaju dekoracji i elementów. Nasza firma specjalizuje się w modelowaniu balonów tak aby powstawały z nich cuda zapierające dech w piersiach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych typów dekoracji ale oczywiście jeśli mają Państwo własne pomysły jesteśmy gotowi podjąć się ich realizacji 🙂

DEKORACJE SAL.

Planując przyjęcie, bal, konferencję lub event warto zaskoczyć gości wystrojem. I tu przybywamy z pomocą odnośnie baloników.

  • Zamiast numerów stolików wydrukowanych na kartce papieru możemy przyczepić duże balony foliowe w kształcie cyferek. Rozwiązanie praktyczne, miłe dla oka i przykuwające uwagę gości.
  • Dość często klienci chcą abyśmy zrobili balonowe sufity które całkowicie zakrywają sufit. Jest to bardzo efektowna ale i droga dekoracja. Na metr sufitu przypada kilka baloników.
  • Balonowe drzewka jako dekoracja stołów.
  • Balony – giganty (na zdjęciu)

WYPUSZCZANIE BALONÓW Z PUDŁA.

Popularny prezent dla Państwa Młodych, czekający na nich po wyjściu z kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Wielki prezent po otwarciu wypuszcza kilkadziesiąt balonów w powietrze. W pudełku umieszczamy balony w kształcie serca lub klasyczne wypełnione helem.

BALONOWE BRAMY / ŁUKI

Popularna dekoracja podczas eventów w centrach handlowych, urodzin sklepów oraz wesel. Balonowe bramy robimy z bardzo mocnych materiałów przez co wytrzymują bardzo długo.

BALONY GIGANTY

Są to balony o średnicy 1 m. które świetnie nadają się do wypełnienia wielkich pomieszczeń, holów, sal itp.

Baloniki często używane do sesji zdjęciowych.

BALONOWE FILARY

Ozdoba która świetnie nadaje się np. na odgrodzenie pewnej części eventu lub wyznaczenie trasy. Kolumny mogą być jedno kolorowe lub wielokolorowe. Na górze możemy dodać dowolny balon lub całą kompozycję.

BALONY JAKO DODATEK DO PREZENTU

Przyczepione baloniki z helem są wspaniałą dekoracją (zdjęcie poniżej) Panuje tu dowolność jeśli chodzi o ilość balonów i ich kształt. Dla ukochanej osoby z okazji Walentynek mogą Państwo zamówić baloniki w kształcie serca a dla dziecka np. z wizerunkiem ulubionego bohatera z bajki.

 

Kontakt

Aby zamówić dekorację z balonów, lub dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt:

tel. 662 – 769 – 955

email: pokazydladzieci@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *