Modelowanie (skręcanie) balonów…


Modelowanie (skręcanie) balonów.

Czy chcesz, aby Twoje dziecko miało najlepsze urodziny w życiu? Czy pragniesz, aby goście na Twoim evencie byli zaskoczeni i uśmiechnięci? Czy chcesz podziękować klientom za odwiedziny w twoim sklepie lub restauracji? A może szukasz atrakcji na przyjęcie, które planujesz?

Dowiedz się dlaczego dziesiątki osób wybrało nas jako główną atrakcję na swoim evencie.

    • Skręcanie balonów jest niczym występ wspaniałego magika, bawi, uczy i zaskakuje. Do stworzenia balonowego zwierzaka potrzeba wspaniałej wyobraźni, która to udziela się także widzom oglądającym twistera w akcji, niebywałej zręczności i poczucia humoru. Te wszystkie elementy zawarte są w naszych pokazach.
  • W zależności od planowanej imprezy i wieku gości mamy różne scenariusze naszego show. Specjalizujemy się w imprezach dla dzieci od 3 do 12 lat. Oczywiście jesteśmy także przygotowani na nieco starszych gości i mamy dla nich nieco inne balonowe cuda.
  • Nasz baloniarz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Poza skręcaniem balonów wplata w swój pokaz elementy sztuki cyrkowej jak iluzja lub żonglerka co sprawia, że  widzowie jeszcze bardziej są pod wrażeniem jego pracy. Ciągłe szkolenia i praktyka sprawiają, że nasi klienci powracają do nas.

JAK WYGLĄDA POKAZ SKRĘCANIA BALONOWYCH ZWIERZĄTEK?

Każdy pokaz jest inny tak jak dzieci, które biorą w nim udział i dzięki doświadczeniu możemy się dostosować do danej sytuacji. Różne są także Państwa oczekiwania, ale razem na pewno wybierzemy odpowiednią formę, aby wszyscy (a zwłaszcza dzieci) byli zadowoleni. Ważne jest to, że KAŻDE DZIECKO OTRZYMA BALONIK, KTÓRY BĘDZIE MOGŁO ZABRAĆ DO DOMU. Dzięki temu zachowa miłe wspomnienia z przyjęcia jeszcze długo po jego zakończeniu. W zależności od Państwa oczekiwań animator może tworzyć na bieżąco balonowe stworki. Oczywiście we współpracy z dziećmi, które decydują jaki ma być kolor zwierzaka itp. Dość często cała zabawa zaczyna się od współpracy baloniarza z dziećmi i stworzenia wielkiej balonowej dekoracji, która ozdabia to miejsce przez cały czas trwania eventu. W okresie zimowym może to być wspólne budowanie choinki lub “lepienie” balonowego bałwana, a w okresie letnim tworzymy kolorowe drzewa lub palmy. Taka dekoracja, poza tym, że jest wykonana w dużej mierze przez dzieci, stanowi także świetne tło do zdjęć.

Podczas pokazu, jeśli natrafia się ku temu możliwość, animator wykonuje drobną sztuczkę magiczną lub żongluje, nie jest to stały element programu, ale dość często wykorzystywany. (Oczywiście jest także możliwość połączenia modelowania balonów i warsztatów cyrkowych, jest to atrakcja dla nieco starszych dzieci.)

BALONY DO MODELOWANIA

W trakcie pokazów używane są balony najlepszych światowych producentów. Są to specjalne balony tzw. rurki. Baloniki posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa, są kolorowe i bardzo wytrzymałe. W zależności od wzoru jaki zostanie wykonany, potrafią wytrzymać nawet kilka miesięcy. Poza klasycznymi balonami do skręcania, używamy także innych balonów (klasyczne,foliowe) dzięki czemu możemy tworzyć mnóstwo wzorów, które nigdy się nie nudzą. (Jeśli animator występuje gdzieś cyklicznie, zawsze zaskakuje swoich fanów) Istnieje także możliwość łączenia balonów do modelowania z helowymi, tworząc wspaniałe kompozycje 🙂 Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami odnośnie tematu: BALONY Z HELEM WARSZAWA

torba-z-balonami

GALERIA

Zapraszam do zapoznania się z pracami naszego animatora. Oczywiście nie są tu pokazane wszystkie wzory, aby nie psuć niespodzianki podczas pokazów 😉 Miłego oglądania.

CENNIK

Cena pokazu to 200 zł za pierwszą godzinę i 150 zł. każda następna. Podana cena jest ceną orientacyjną, szczegółową wycenę robimy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przewidywaną liczbą gości i terminem.

Kontakt

Aby zamówić pokaz modelowania balonów, lub dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt:

tel. 662 – 769 – 955

email: pokazydladzieci@gmail.com


Na koniec publikujemy filmik z pokazu modelowania balonów na jednym z świątecznych eventów. Miłego oglądania 😀