Dekoracje balonowe


Balony w bialym kolorze napompowane helem na wesele w Warszawie

Nie ważne czy pragną Państwo udekorować salę balową, zarezerwowany stół w restauracji czy własny salon. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pomysłami na dekoracje z balonów napompowanych helem lub powietrzem. Zapewniamy, że nasze dekoracje wprawią w zachwyt wszystkich gości na przyjęciu.

Balony z helem.

Balony można umieścić bezpośrednio pod sufitem, można stworzyć z nich bukiety po kilka lub kilkanaście sztuk lub zrobić tło do zdjęć. Można także połączyć te wszystkie pomysły w jedną całość. Do wyboru mamy balony lateksowe oraz foliowe w różnych kształtach i rozmiarach.

Girlandy z balonów.

Jeśli zamarzyli Państwo o pięknej girlandzie zamontowanej w miejscu planowanej uroczystości to naszym zdaniem jest to świetny pomysł. Takie dekoracje świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju uroczystościach rodzinnych typu chrzest, komunia lub wesele. Stanowią wspaniałe tło do zdjęć na Baby Shower lub z okazji rocznicy ślubu. Girlandy klasyczne lub organiczne wykonujemy z balonów gumowych które stanowią podstawę. Dodatkowo, montujemy inne elementy które dodadzą blasku i oryginalności naszej dekoracji.

Balony giganty.

To dość kosztowna ale piękna dekoracja. Sprawdza się zwłaszcza w wielkich salach balowych lub na halach. Baloniki osiągają nawet metr średnicy co wyróżnia je pośród innych tego typu dekoracji. Balony bardzo popularne jako dekoracja na weselach i z okazji narodzin dziecka.

Dekoracje dla dzieci.

Jesteśmy w stanie stworzyć bajkowy, balonowy świat specjalnie dla dzieci. Zamienialiśmy już pokoje dzieci i wielkie pomieszczenia biurowe w tajemnicze lasy lub ogrody. Tworzymy ogromne balonowe drzewa i krzewy, kwiaty, grzyby, stawy a pośród tego zwierzęta i postacie z bajek. Atrakcja bardzo popularna z okazji dnia dziecka i świąt bożego narodzenia.