Balony z własnym logo lub wzorem z helem lub z powietrzem na patyczkach plastikowych Warszawa tanio

Balony reklamowe

Marzy Ci się własny wzór na balonie? Dla nas to nie problem. Balony z własnym logo to idealny gadżet reklamowy który będzie reklamował Twoją markę na piknikach i eventach. Prześlij nam Swoje logo na maila a my wycenimy projekt i przygotujemy balony które możemy napompować helem jeśli chcesz aby baloniki latały nad głowami klientów lub napompujemy je powietrzem i przyczepimy do patyczków aby w łatwy sposób można było je rozdać gościom eventu.

Jak zamówić u nas balony reklamowe z własnym nadrukiem?

Wystarczy, że prześlesz do nas na maila: pracowniabalonowa@gmail.com grafikę w formacie wektorowym którą mamy nanieść na balony. Drukujemy w maksymalnie trzech kolorach. Na realizację zamówienia potrzebujemy od 3 do 5 dni roboczych ale najbezpieczniej będzie gdy złożysz zamówienie minimum tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Ile balonów reklamowych minimalnie trzeba zamówić?

Minimalna ilość balonów jaką można zamówić jeśli chodzi o nadruk to 100 sztuk. Przy większych zamówieniach, ceny ustalane są indywidualnie.

Ile kosztują balony z nadrukiem w Warszawie?

Cena zależy od ilości użytych kolorów i zamówionych balonów z nadrukiem. Poniżej przybliżone ceny za nadruk na 100 balonach:

  • w jednym kolorze 170 zł.
  • w dwóch kolorach 300 zł.
  • w trzech kolorach 400 zł.

Dodatkowe koszty przy zamówieniu balonów z nadrukiem napełnionych helem lub powietrzem.

Do ceny balonów należy doliczyć koszt napompowania balonów helem (4 zł/sztuka) lub powietrzem i przymocowanie do patyczka (1 zł/sztuka) Cena dostawy napompowanych balonówreklamowych z helem lub powietrzem to 35 zł. na terenie Warszawy.

Na jakich balonach wykonany będzie nadruk?

Stawiamy na dobrej jakości materiały z uwzględnieniem poszanowania przyrody. Te dwa aspekty zdecydowały, że nadruk wykonany jest na balonach wyprodukowanych w Unii Europejskiej. Baloniki reklamowe są wykonane z naturalnego kauczuku, dzięki temu są w 100% biodegradowalne. Jeśli bliskie są Ci sprawy ekologi, jesteśmy w stanie zniwelować plastik w 100% stosując jedynie naturalne materiały (z wyjątkiem farby której niestety nie da się zastąpić) Poniżej gama kolorów do wyboru.

Jak długo unoszą się w powietrzu balony z nadrukiem napompowane helem?

Balony z nadrukami wykonane są z bardzo dobrych materiałów. Po napompowaniu ich helem latają kilka dni a przy bardzo dobrych warunkach potrafią utrzymać się w powietrzu nawet kilka tygodni. Z naszych obserwacji wynika, że najlepsze wyniki osiągają one zimą w pomieszczeniach zamkniętych.

Balony w kształcie serca z nadrukiem?

Tak! Jest możliwość nadruku na balonie w kształcie serca. Ze względu na kształt, balony te nie należą do długo latających ale z powodzeniem można napompować je powietrzem i przymocować do patyczków. Ceny za takie balony z logo to:

  • 50 sztuk – 150 zł.
  • 100 sztuk – 200 zł.
  • 200 sztuk – 300 zł.
  • 300 sztuk – 400 zł.
  • 500 sztuk – 520 zł.
  • 1000 sztuk – 900 zł.

Jak zamówić dostawę balonów reklamowych?

Doskonale rozumiemy, że przewóz większej ilości baloników z helem lub powietrzem może być kłopotliwy. Oferujemy naszą pomoc w tym temacie. Na terenie miasta stołecznego Warszawa cena za dostawę balonów to 35 zł. Poza Warszawą doliczana jest złotówka za kilometr. Balony przywozimy w umówionym czasie pod podany adres i pomagamy we wniesieniu w miejsce przeznaczone na ich przechowywanie. Nie zajmujemy się rozdawaniem baloników.

Podsumowanie.

Nie mamy wątpliwości, że zamówione u nas balony reklamowe, będą cieszyć się ogromnym wzięciem. W szczególności należy pamiętać, że będą po nie sięgali najmłodsi goście pikniku i jest duża szansa, że trafią one do ich domów. Da to Państwa świetną reklamę wśród domowników i zapewni wizerunek dbającej o najmłodszych, co mamy wielką nadzieję, przełoży się także na zyski. Baloniki z nadrukami to doskonały gadżet z logo Państwa firmy. Jeśli działalność prowadzona jest na terenie miasta Warszawa lub w niedalekiej odległości, zapraszam kontaktu.