Balony z helem – lateksowe


Balony gumowe z helem w Warszawie

Balony gumowe z helem to zdecydowanie najpopularniejsze balony zamawiane przez naszych klientów. Mnogość kolorów i wzorów sprawia, że dopasują Państwo baloniki do każdej okazji. Balony na urodziny, imieniny, wesele czy narodziny dziecka. Można zrobić z nich drzewka (bukiety) lub wypuścić pod sufit aby swobodnie unosiły się nad głowami naszych gości.

Balony gumowe pastelowe.

Jest to seria balonów gumowych najczęściej kupowana przez naszych klientów. Balony po napompowaniu helem mają około 32 cm. wysokości. Czas jaki unoszą się w powietrzu zależy od wielu czynników ale zazwyczaj biją na głowę inne marki. Cena za balon uszczelniony specjalnym żelem, napełniony helem na kolorowej wstążce zaczynają się od 5 zł. 50 groszy za sztukę.

Balony gumowe metalizowane.

Nieznacznie mniej popularne baloniki gumowe o metalizowanym połysku. Są nieco mniejsze od swoich kuzynów w wersji pastelowej. Po napełnieniu balona helem ma on wysokość około 30 cm. wysokości. Cena za sztukę to 5 zł. 50 groszy i dotyczy napompowanego i uszczelnionego balona na wstążce.

Gumowe balony okazjonalne.

Jeśli poszukujesz balonów urodzinowych, weselnych, na Wieczór Panieński lub Baby Shower i inne wyjątkowe okazje wymagające odpowiedniej oprawy to ten produkt jest wprost idealny. Balony najlepszych, światowych producentów w zasięgu ręki. Bardzo dobrej jakości nadruk wykonany sitodrukiem zapewnią wygląd Twojej dekoracji. Mnogość wzorów sprawia, że planując np. przyjęcie urodzinowe znajdziesz odpowiedni asortyment na 18 urodziny, a zupełnie inny np. na 30 – te. Poniżej tylko kilka naszych propozycji.

Balony z konfetti.

Bardzo popularne wśród żeńskiej części naszej klienteli baloniki przeźroczyste / transparentne ze srebrnym, złotym lub kolorowym konfetti. Wypełniamy je własnoręcznie drobinkami konfetti aby było ich odpowiednio dużo i aby dały pożądany efekt. Balony te nie należą do najdłużej unoszących się więc radzimy odbierać je najwyżej kilka godzin przed planowaną uroczystością. Cena za gotowy balon z konfetti to 8 zł. 50 groszy.

Ilość kolorów i wzorów jest tak ogromna, że trudno pokazać je wszystkie. W naszej ofercie na Balony z helem Warszawa mamy dużo więcej wzorów i kolorów do wyboru. Nie wspomnieliśmy choćby o balonach lateksowych w kształcie serca lub balony giganty które osiągają nawet 100 cm średnicy.Jeśli nie widzisz tutaj swojego wymarzonego balonika to zadzwoń lub napisz do nas. Spróbujemy coś zaradzić 🙂 Dobierzemy balony na 18 urodziny i na pierwsze, tzw. roczek. Poradzimy jakie kolory wybrać na chrzest chłopca a jakie na taką uroczystość dla dziewczynki.