Balony cyfry z helem


Balony w kształcie cyfry Warszawa

Ogromne baloniki w kształcie cyfr, wypełnione helem sprawdzą się jako dekoracja urodzinowa lub prezent dla jubilata. Nasze balony dostępne są w kilkunastu kolorach a najpopularniejsze to cyfry w kolorze złotym, srebrnym, Rose Gold (różowe złoto), jasno i ciemno różowe, czarne i czerwone. Balonowe cyfry z helem zaskoczą jeszcze rozmiarem dochodzącym do 100 cm co stawia je w czołówce balonów urodzinowych.

Balony z helem w kształcie cyferek jako prezent urodzinowy.

Dość często nasi klienci zamawiają takie balony z dostawą do domu jubilata. Jest to obok kwiatów najmilszy prezent jaki można dać bliskiej osobie. Na Państwa życzenie możemy dołączyć do balonowych cyfr inne, kolorowe baloniki lub bilecik z życzeniami. Jak zamówić balony z dostawą w Warszawie? To opiszemy dokładnie na samym dole.

Jakie kolory balonowych cyferek są do wyboru?

W stałej ofercie mamy kilkanaście kolorów do wyboru. Wszystkie baloniki są wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej z bardzo mocnej folii i doskonałych zaworów. Balony wybraliśmy ze względu na solidne wykonanie i paletę kolorów. Poniżej przedstawiamy wszystkie balony cyfry dostępne od ręki.

 • złoty
 • srebrny
 • różowe złoto – rose gold
 • złoto holo ( mieniące się innymi kolorami)
 • srebrny holo ( mieniący się wieloma kolorami )
 • różowy w białe kropki ( polecamy zwłaszcza jako balon urodzinowy dla dziewczynki 1-10 lat)
 • niebieski w białe kropki ( polecamy zwłaszcza jako balon urodzinowy dla chłopczyka 1-10 lat )
 • w kształcie zwierzątek
 • jasnoróżowy
 • fuksja
 • czarny
 • czerwony
 • ciemnoniebieski
 • miętowy

Jakich rozmiarów są nasze balony cyfry?

Balony dostępne w naszej ofercie to ogromne cyfry o wymiarach około 100 cm . Dzięki swoim rozmiarom stanowią świetny prezent urodzinowy, doskonałą dekorację na własnym przyjęciu lub efektowny gadżet do zdjęć z urodzin, Sylwestra lub urodzin firmy.

Jak długo unosi się w powietrzu balon cyfra?

Na długość unoszenia się balonika ma wpływ kilka czynników. Najważniejszym z nich jest temperatura. Należy pamiętać, że w niskiej temperaturze hel się kurczy i balon może wyglądać jakby schodził z niego gaz. W wysokiej temperaturze cząsteczki helu rozszerzają się. Nie zostawiajmy balonów np. w samochodzie zaparkowanym w słońcu. Gdy temperatura jest sporo wyższa, ciśnienie może rozerwać nasz balonik. Dodatkowymi czynnikami jakie wpływają na długość lotu balona to materiał z jakiego jest wykonany i kształt. Jeśli chodzi o nasze balony to dajemy 5 dniową gwarancję, że balon będzie się unosił. Gwarancja nie uwzględnia mechanicznego uszkodzenia dekoracji.

Jak zamówić balony z helem?

Aby zamówić balony z helem w kształcie cyfr proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Będziemy potrzebowali kilku informacji aby przygotować balony. Przy odbiorze osobistym na Warszawskich Bielanach proszę podać: datę i to co Państwo zamawiają? Przy zamówieniu balonów z dostawą do domu lub biura potrzebujemy: data, adres i godzina dostawy oraz jakie cyferki mamy dostarczyć i jakiego mają być koloru? Poczta balonowa w Warszawie to doskonały sposób aby zakupić większą ilość balonów bez obaw o transport.

Ile kosztuje balon w kształcie cyfry z helem?

Cena naszego balonu uwzględnia jego koszt, napełnienie go helem i tasiemkę i dla jednej sztuki wynosi 43 zł. Przy zakupie dwóch cyferek jest to 85 zł. Nasze baloniki należą do grupy tych największych i najbardziej efektownych balonów, są one produkowane w UE i posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Nasze balonowe cyfry z helem na miejscu u naszych klientów.

Poniżej kilka zdjęć z naszych realizacji. Baloniki dostarczone przez nas na miejsce i ustawione w wyznaczonym miejscu. Jeśli masz jakieś zdjęcie naszych balonów, to prześlij je na naszego maila i pochwal się jak to wyglądało właśnie u Ciebie. Zdjęcia które wykorzystamy na stronie zostaną nagrodzone odpowiednimi rabatami jeśli chodzi o nasze usługi.