Balony foliowe dla dzieci.


Szukasz balona który spodoba się Twojemu dziecku? Może ma to być ulubiona postać z kreskówki? A może zwierzątko które jest uwielbiane przez Twoją pociechę? Oto kilka naszych balonowych propozycji…

Balony foliowe dla dziecka – postacie z bajek.

To najpopularniejsze baloniki foliowe przeznaczone dla dzieci. Taka postać, unosząca się nad głową naszej pociechy zapewne sprawi, że dziecko będzie uśmiechało się od ucha do ucha 🙂 Posiadamy balony z ulubionymi bohaterami bajek Disneya, Marwela i innych. Wszystkie nasze bajkowe postacie mają wykupioną licencję, dzięki czemu wyglądają jak ich pierwowzór z ulubionego filmu naszych pociech.

Balony foliowe w kształcie zwierzątek.

Bardzo popularne baloniki kupowane zwłaszcza dla dzieci bardzo małych, lub tych , które mają już swoich ulubieńców w świecie zwierząt. Najpopularniejsze to oczywiście balony w kształcie konia, kota, delfina, rekina lub pingwinka. Dostępne u nas balonowe zwierzaki są wyprodukowane na terenie U.E. lub U.S.A. i posiadają wszelkie, niezbędne atesty bezpieczeństwa. Dzięki wykonaniu z dobrych materiałów potrafią wytrzymać dużo więcej niż słabej jakości baloniki ze wschodu.

Baloniki foliowe w kształcie pojazdów.

Balony kochane przez małych strażaków, policjantów, lekarzy, pilotów i budowlańców. Piszę tu o chłopcach, bo to głównie oni zachwycają się takimi balonami ale nie ma tu 100% reguły. Są także dziewczynki których wymarzoną dekoracją są koparki a bohaterem z bajek “Bob Budowniczy”. Balony dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Poniżej prezentuję kilka propozycji z naszej oferty na balony foliowe z helem dla dzieci. Wszystkie dostępne do odbioru na warszawskich Bielanach po wcześniejszym kontakcie lub z dostawą do domu. Cena za dostawę: Warszawa i bliskie okolice 35 zł.