Balony urodzinowe.


Zbliżają się urodziny Twoje lub kogoś bliskiego? Chcesz udekorować swoje mieszkanie lub wynajęty lokal? A może masz zamiar sprawić komuś niespodziankę ofiarowując mu bukiet pięknych balonów z helem? Jeśli masz pomysł związany z balonami to skontaktuj się z nami, a my pomożemy go spełnić.

Ogromne, około 100 cm. balony cyfry z helem na urodziny?

Są to najpopularniejsze obecnie baloniki urodzinowe. Balony cyfry są zamawiane przez naszych klientów jako samodzielna dekoracja, lub dobierane są inne balony z helem do stworzenia kompozycji. Świetne jako prezent dla bliskiej osoby lub jako wystrój w domu lub restauracji. Więcej szczegółów odnośnie naszych cyferek znajdą Państwo na stronie: BALONY CYFRY Z HELEM WARSZAWA

Balony foliowe, urodzinowe z nadrukami.

Są to wszelkiego typu balony z nadrukami typu Happy Birthday itp. Zazwyczaj występują w kształtach kojarzących się z urodzinami typu: tort, babeczka. Są także baloniki przeznaczone np. dla fanów piłki nożnej, podroży i wielu innych pasji. Ceny za takie baloniki wahają się od 20 zł. do 45 zł. za sztukę i uzależnione są głównie od rozmiaru balonika który wybierzemy. Mniejsze baloniki warto umieścić w sąsiedztwie kilku baloników gumowych, stworzą wtedy piękny bukiet.

Balony gumowe z nadrukami urodzinowymi

Baloniki gumowe są tańsze od swoich foliowych odpowiedników przez co możemy pozwolić sobie na zakup większej ich ilości. Obecnie na rynku jest szeroki wybór balonów lateksowych z nadrukami typu Happy Birthday czy cyframi typu 18 czy 30. Baloniki z nadrukiem kosztują zazwyczaj około 8 zł. za sztukę. Można mieszać je ze sobą lub z tańszymi balonikami bez nadruku.

Poniżej kilka naszych urodzinowych dekoracji. Mamy nadzieję, że nasze balony urodzinowe trafią do mieszkańców Warszawy i sprawią im wiele radości.