Balony foliowe: gwiazdki, serca, okrągłe.


 

Poszukujesz baloników w kształcie gwiazdki na Baby Shower? A może zastanawiasz się gdzie kupić balonowe serduszka dla ukochanej osoby na Walentynki w Warszawie ? Zapraszam do zapoznania się z naszymi balonami w różnych kształtach i rozmiarach. Balony serca, gwiazdy i okrągłe klasyczne 18″ calowe lub 36″ calowe balony giganty.

Balony z helem w kształcie serc

 

Najpopularniejsze baloniki helowe w tej grupie. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do prezentu, jako bukiet dla ukochanej osoby, podczas zaręczyn czy wesela. Największą popularnością cieszą się oczywiście jako balony na Walentynki. Wybierane są wtedy Dostępne w wielu kolorach. Najpopularniejsze to oczywiście serca czerwone, ale białe, różowe, złote i srebrne nie pozostają daleko z tyłu. Podstawowym rozmiarem jest 12″cali czyli balonik po napompowaniu go helem osiągnie wysokość około 40 cm. Są także złote i srebrne serca olbrzymy o wysokości ponad 70 cm.

Baloniki foliowe w kształcie gwiazdek

Dostępne w wielu kolorach balony w kształcie gwiazdy. Najpopularniejsze to kolory srebrne i złote używane zwłaszcza podczas dekoracji urodzinowych i weselnych. Często zamawiane są także gwiazdki błękitne i jasnoróżowe na pierwsze urodziny dziecka lub Baby Shower. W bukiecie już kilka lub kilkanaście baloników robi wspaniały efekt. Poza standardowym rozmiarem 18″ cali dostępne są także balonowe gwiazdki z helem o rozmiarze 32″ cali.

Balony foliowe okrągłe

Balony dostępne w wielu kolorach do wyboru. Zazwyczaj używane jako urozmaicenie do balonów gumowych lub gwiazdek. Dostępne w rozmiarze 18″ i 32″ cali. Do balonów okrągłych można zaliczyć także balony foliowe kuliste, nazywane Orbz. Są to piękne balony które niewątpliwie wzbogacą każdą balonową kompozycję.

Niżej kilka przykładowych zdjęć z naszych realizacji. Zapraszamy do odbioru lub zamawiania baloników z dowozem. Na terenie Warszawy taka dostawa to 35 zł.