Balony w kształcie liter


Na zdjęciu ogromne balony litery z helem twożące napis love miłość

Chcesz stworzyć dowolny napis lub hasło? Nie wiesz jak to zrobić aby efekt był oszałamiający? Może balony z helem w kształcie liter o wysokości około 1 metra będą dobrym pomysłem? Posiadamy złote i srebrne litery bardzo dobrej jakości. Można napompować je helem aby unosiły się nad ziemią, lub powietrzem i przykleić je do ściany taśmą. Efekt w obydwu wypadkach gwarantowany.

Dowolny napis dzięki balonom w Kształcie liter

Dzięki naszym balonom jesteś teraz w stanie stworzyć dowolny napis. Może to być jedno słowo jak np. STUDNIÓWKA lub BAL, inicjały nowożeńców lub hasło reklamujące Twoją firmę. Jedyne o czy należy pamiętać, że balony są ogromne więc potrzeba sporo miejsca aby je pomieścić.

Jak wysokie są balony litery?

Baloniki po napompowaniu osiągają wysokość prawie 100 cm. Są to balony foliowe tej samej firmy która produkuje nasze balony cyfry. Dzięki temu można spokojnie łączyć te dwa rodzaje balonów jeśli zaistnieje taka potrzeba, np. napis 100 LAT. Ich szerokość zależy od literki jaką napompujemy. Inna będzie dla litery I a inna dla np. W. Przy obliczaniu miejsca przeznaczonego na balonowy napis należy pamiętać jeszcze o odstępach pomiędzy literkami.

Balony w kształcie literek złote i srebrne.

Posiadamy cały alfabet bez polskich znaków. Dostępne są balony litery w kolorze złotym lub srebrnym. Wyjątkiem jest napis LOVE który jest także w kolorze ciemnego różu – fuksji.

Czy balony litery z helem czy z powietrzem?

Baloniki w kształcie liter można napompować helem. Będą się wtedy unosiły w powietrzu. Warto zaopatrzyć się wtedy w ciężarki które pozwolą nam ustawić je we właściwy sposób. Jeśli zdecydują się państwo na balony litery z powietrzem to należy przemyśleć jak będą przymocowywane. Może to być żyłka na której przywiążemy balony lub taśma dwustronna jeśli mamy zgodę na przyklejenie baloników.

Ile kosztują balony w kształcie liter z helem?

Balon litera kosztuje 45 zł. Jest to cena balonika, napełnienia go helem i wstążki. Sam balon bez helu to koszt 20 zł. za sztukę.

Balony litery w Warszawie?

Balony w kształcie liter można zamówić z dostawą do domu, lokalu lub biura. Wejdź na stronę: Balony litery, wybierz odpowiednie balony i zamów z dostawą w wyznaczonym terminie i miejscu. Istnieje też możliwość odbioru osobistego balonów. Na terenie miasta Warszawa na Bielanach posiadamy swój sklep z balonami z helem i po wcześniejszym zamówieniu można odebrać napompowane baloniki.